1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
cca. 1870 Seewesen (Tengeri hajózás), Brockhaus in Leipzig (Lipcse). . Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. kis sérüléssel. / Steel engraving, framed, 21,4 x 29,5 cm