Olajos György (1953-): Törekvés, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, próban... https://www.darabanth.com/de/472-Fernauktion/472.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Olajos-Gyorgy-1953-Torekves-1979-Rezkarc-papir-jelzett-probanyomat-Olajos-Gyorgy~II3164371
3164371
10654
472
Beschreibung: Olajos György (1953-): Törekvés, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, Olajos György autográf ajándékozási soraival 1984-ből, 16,5×13,5 cm.
: ekb