Járay Sándor (1926- ): Erdei táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 3... https://www.darabanth.com/de/472-Fernauktion/472.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Jaray-Sandor-1926-Erdei-taj-Olaj-vaszon-Jelzett-Fakeretben-36x27-cm-Paszpartu~II3195205
3195205
10405
472
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Járay Sándor (1926- ): Erdei táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 36x27 cm Paszpartu felpúposodott
: nagy_andras