Teokratikus szolgálati tanfolyam. (Jehova tanúi tanfolyamának kéziköny... https://www.darabanth.com/de/472-Fernauktion/472.0/Bucher/Bucher-Religion~500031/Teokratikus-szolgalati-tanfolyam-Jehova-tanui-tanfolyamanak-kezikonyve-Bp-en-Watch-Tower~II3200296
3200296
20825
472
Books: Religion
Beschreibung: Teokratikus szolgálati tanfolyam. (Jehova tanúi tanfolyamának kézikönyve). Bp., é.n., Watch Tower Bible and Tract Society (Jupiter-ny.), 148+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel, néhány lapon szúrágta lyukakkal.
: karap_norbert