Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 157

Kis doboznyi szocialista kitüntetés és sport díjérem tétel, közte 1951. "Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére" nem saját tokban, 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20 és 25 év után, mind eredeti tokban, mellszalagon, szalagsávval T:vegyes
33861.

Rufpreis:
6 000 HUF

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF  Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with ribbon C:XF  NMK 250.
33862.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1900. Ferenc József császár és király portréfotója kitüntetésekkel, ovális bronz lemezjelvénybe foglalva, zsinóros és szalagos díszítéssel T:VF sérült, foltos szalagrészek / Austro-Hungarian Monarchy ~1900. Portait photo of Franz Joseph emperor and king with decorations in oval bronz plate badge, decorated with cord and ribbons C:VF damaged, spotted ribbons
33863.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet" zománcozott bronz gomblyukjelvény "Seibert V. Bécs" gyártói jelzéssel (25x26mm) T:XF,VF nagyobb zománchiba
33864.

Rufpreis:
3 000 HUF

33865.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott bronz jelvény, zöld zománccal, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, függőleges tűvel (47x24mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled bronze badge, green enamel, with vertical pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x24mm) C:AU
33866.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, függőleges tűvel (47x24mm) T:XF kisebb zománchibák, oxidáció
33867.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

~1920. "II (II. Ottó)" aranyozott, zománcozott bronz legitimista jelvény, hátlapon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (14x8mm) T:XF / ~1920. "II (Otto II)" gilt, enamelled bronze legitimist badge, on the back with makers mark "BERÁN N BPEST" (14x8mm) T:XF
33868.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1920. "II. Ottó" fém legitimista jelvény (12x6mm) T:XF
33869.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1920. "25" részben zománcozott bronz dalosköri jelvény T:AU
33870.

Rufpreis:
1 000 HUF

1920. "A Szociális Missziótársulat Asszonyszövetsége" zománcozott bronz jelvény "MORZSÁNYI J BUDAPEST ESKÜ UT 5" gyártói jelzéssel (22x22mm) T:XF
33871.

Rufpreis:
10 000 HUF

1928. "Ipari Balesetek és Foglalkozási Betegségek V. Nemzetközi Nagygyűlése" egyoldalas, ezüstözött fém jelvény, hátoldalán "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel. Szign.: Reményi József (1887-1977) (28mm) T:AU patina
33872.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF