Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 157

Nagy-Britannia DN "Lapis anguli reprobatus" szabadkőműves aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:XF Great Britian ND "Lapis anguli reprobatus" masonic decoration with ribbon C:XF
33836.

Rufpreis:
10 000 HUF

Németország ~1965-1980. "Hamburg és környéke Lövészegyesület" zománcozott, rátétes, hátoldalon jelzett Ag jelvény mellszalagon, hátlapján "Ortlepp & Schrieber" gyártói jelzéssel, névre szóló gravírozással (br:42,50g/0.925/~90x65mm) + 1992. "Meckelfeld Lövészegyesület" műgyantás, rátétes, hátoldalon jelzett Ag jelvény mellszalagon, hátlapján "Ortlepp & Schrieber" gyártói jelzéssel, gravírozással (br:18,72g/0.925/50mm) T:AU patina / Germany ~1965-1980. "Schützenverband Hamburg und Umgebung (Shooting Association of Hamburg)" hallmarked Ag medal with enamelled medallion on ribbon with "Ortlepp & Schrieber" makers mark and with name engraving on the back (br:42,50g/0.925/~90x65mm) + 1992. "Schützenvereinigung von Meckelfeld E.V. (Shooting Association of Meckelfeld)" hallmarked Ag medal with synthetic resin medallion on ribbon with "Ortlepp & Schrieber" makers mark and with engraving on the back (br:18,72g/0.925/50mm) C:AU patina
33837.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

NDK 1978. "Munka Zászlaja" zománcozott bronz kitüntetés, II. fokozat, mellszalagon, szalagsávval, eredeti, kissé sérült tokban T:AU  GDR 1978. "Banner der Arbeit" enamelled bronze decoration, 2nd grade, with ribbon and thin ribbon, in original, but damaged case C:AU
33838.

Rufpreis:
6 000 HUF

NDK vegyes 20db-os szocialista jelvény és sapkajelvény tétel T:vegyes
33839.

Rufpreis:
12 000 HUF

Románia 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:XF kis ph. Románia 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" silver patinated decoration on ribbon, with thin ribbon C:XF small edge errors
33840.

Rufpreis:
1 000 HUF

Svájc ~1930. "Romont-i Szakszervezeti Kórus" részben zománcozott fém jelvény "Ch. Dubois Genéve" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU pótolt tű? Switzerland ~1930. "Union Chorale Romont" partially enamelled metal badge with "Ch. Dubois Genéve" maker's mark (30mm) C:AU changed pin?
33841.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szovjetunió ~1957. "Szputnyik-1" zománcozott, ezüstözött Fe jelvény (20mm) T:XF Soviet Union ~1957. "Sputnik 1" enamelled, silver plated Fe badge (20mm) C:XF
33842.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tunézia 1973. "Carthage 1973" zománcozott bronz jelvény (24x41mm) T:1- Tunisia 1973. "Carthage 1973" enamelled bronze badge (24x41mm) C:AU
33843.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN 2xklf fém zászlós jelvény, egyik zománcozott T:AU
33844.

Rufpreis:
2 000 HUF

4db klf medál: Ausztria 1859. 1/4Fl-ról mintázott medál füllel (2xklf) + DN "VI. Pál" bronz medál (21mm) + DN "Mária / Szent Szív" bronz medál (34mm) T:XF,VF 4pcs of diff medals: Austria Medals modeled on Austria 1859. 1/4 Florin coin (2xdiff) + ND "Pope Paul VI" bronze medal (21mm) + ND"Maria / Holy Heart" bronze medal (34mm) C:XF,VF
33845.

Rufpreis:
1 600 HUF

5db-os vegyes közlekedési témájú kitűző tétel, közte Ikarus, New York Taxi stb. T:XF
33846.

Rufpreis:
1 200 HUF

5db-os vegyes iskolajelvény tétel, közte ~1930. "Corvin M. Szakközép Iskola - 50 év" zománcozott fém jelvény (24x21mm) T:AU-VF közte zománchiba
33847.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF