Németország ~1965-1980. "Hamburg és környéke Lövészegyesület" zománcozott, rátétes, hátoldalon jelzett Ag jelvény mellszalagon, hátlapján "Ortlepp & Schrieber" gyártói jelzéssel, névre szóló gravírozással (br:42,50g/0.925/~90x65mm) + 1992. "Meckelfeld Lövészegyesület" műgyantás, rátétes, hátoldalon jelzett Ag jelvény mellszalagon, hátlapján "Ortlepp & Schrieber" gyártói jelzéssel, gravírozással (br:18,72g/0.925/50mm) T:AU patina / Germany ~1965-1980. "Schützenverband Hamburg und Umgebung (Shooting Association of Hamburg)" hallmarked Ag medal with enamelled medallion on ribbon with "Ortlepp & Schrieber" makers mark and with name engraving on the back (br:42,50g/0.925/~90x65mm) + 1992. "Schützenvereinigung von Meckelfeld E.V. (Shooting Association of Meckelfeld)" hallmarked Ag medal with synthetic resin medallion on ribbon with "Ortlepp & Schrieber" makers mark and with engraving on the back (br:18,72g/0.925/50mm) C:AU patina
NDK 1978. "Munka Zászlaja" zománcozott bronz kitüntetés, II. fokozat, mellszalagon, szalagsávval, eredeti, kissé sérült tokban T:AU GDR 1978. "Banner der Arbeit" enamelled bronze decoration, 2nd grade, with ribbon and thin ribbon, in original, but damaged case C:AU
Románia 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:XF kis ph. Románia 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" silver patinated decoration on ribbon, with thin ribbon C:XF small edge errors