Ausländische Kursmünzsätze

Zahl der Lose: 152

Svájc 2003. 1c-2E (8xklf) próbaveret forgalmi sor karton dísztokban T:UNC  Switzerland 2003. 1 Ceros - 2 Europ (8xdiff) trial strike coin set in cardboard case C:UNC
33477.

Rufpreis:
5 000 HUF

Svédország 1999. 50Ö - 10K (4xklf) forgalmi sor + "Mynt Verket" bronz verdei zseton karton tokban T:UNC Sweden 1999. 50 Öre - 10 Kronor (4xdiff) coin set + "Mynt Verket" bronze mint token in cardboard case C:UNC
33478.

Rufpreis:
3 000 HUF

Svédország 2003. 1c-2E (8xklf) próbaveret forgalmi sor karton dísztokban T:UNC Sweden 2003. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) trial strike coin set in cardboard case C:UNC
33479.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szlovákia 2009. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + aranyozott fém emlékérem műanyag tokban T:UNC  Slovakia 2009. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + gilt commemorative medallion in plastic case C:UNC
33480.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vatikán 1975. 5L-100L (5xklf) forgalmi sor eredeti tokban T:UNC patina Vatican 1975. 5 Lire - 100 Lire (5xdiff) coin set in original case C:UNC patina
33481.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vatikán 1980. 10L - 500L "II. János Pál pápa" (6xklf) forgalmi sor eredeti tokban (sérült borító), közte 500L Ag T:UNC patina Vatican 1980. 10 Lire - 500 Lire "John Paul II" (6xdiff) coin set in original case (damaged cover), within 500 Lire Ag C:UNC patina
33482.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vatikán 1993-1996. 50L-500L (5xklf) szuvenír forgalmi összeállítás bélyegekkel T:AU patina Vatican 1993-1996. 50 Lire - 500 Lire (5xdiff) souvenire coin set with stamps C:AU patina
33483.

Rufpreis:
2 000 HUF

23db-os vegyes érmetétel műanyag berakólapon, közte Montenegró 1906. 10p Ni + Jugoszlávia 1938. 10D Ni "II. Péter" + NSZK 1957J 2M Cu-Ni "Max Planck" + Nagy-Britannia 1890. 1p bronz "Viktória" T:XF-F 23pcs mixed coin lot, within Montenegró 1906. 10 Para Ni + Yugoslavia 1938. 10 Dinara Ni "Petar II" + GFR 1957J 2 Mark Cu-Ni "Max Planck" + United Kingdom 1890. 1 Penny bronze "Victoria" C:XF-F
33484.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF