Pfadfinder Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3190904
17526
471
Scout
1933 Horthy Miklós kormányzó és Baden Powell cserkész vezető a Gödöllői Jamboreen. Fotó 14x9 cm kis sarokhiánnyal 3192756
17527
471
Scout
1929 Farkaslyuk, cserkészavatás zenekar fotólap 3164210
17528
471
Scout
4 darab Kossuth címeres cserkész gomb
3171738
17529
471
Scout
1939 Bethlen Gábor cserkészcsapat két meghívó ünnepélyre, eseményre 3193273
17530
471
2200
Scout
1912-1922 2db Magyar Cserkész szövetség Jubileumi Tíz Esztendő Emlékére alkalmi bélyeg, ívszéli; elcsúszott
3187153
17531
471
Scout
Márton Lajos (1891-1953): Cserkész Jamboree, Budapest, 1933. (Cserkészek az Országháznál). Nyomat, papír, kis sarokhiánnyal, 13x16 cm 3151292
17532
471
Scout
Éry Emil (1893-1976) a Magyar Cserkészszövetség Országos parancsnokának ex librise könyvben
3043685
17533
471
Scout
1934 Sois Pret c. francia cserkészeti folyóirat teljes évfolyama, 1934. január-december. Fekete-fehér képekkel, reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval. 3043659
17534
471
4800
Scout
1932 Scouting Vol. XX, No. 1-11. January-December 1932. / Amerikai cserkészeti magazin teljes évfolyama, 1932. január-december. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven. Benne az 1933-as gödöllői Jamboree-ről szóló írással. Egészvászon-kötésben. 2745308
17536
471
Scout
Cserkész réz fokos, Hungária felirattal. fa nyéllel. h: 53,5 cm
3043898
17537
471
Scout
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Gödöllői Jamboree - Lipovniczky Pál, hírszolgálat vezető aláírt portréja Ceruza, papír, jelzett, / Scout Jamboree 1933. Gödöllő, Head of the news agency Pal Lipovniczky. Pencil drawing 20x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF