1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. A tábor kertje. feliratozott / Garden in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x11 cm
1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. Vágóhíd. feliratozott / Slaughterhouse in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x10 cm
1882 K. K. Artillerie Zeltenlager bei Ivajnska (Bosnien) / Osztrák-magyar tüzérségi tábor Ivanjska (ma Potkozarje, Banja Luka, Bosznia-Hercegovina) közelében, grafika nyomán készült, keményhátú fénynyomat, Alexander Landau (Banja Luka) műterméből, hátoldalán felületi sérülésekkel, foltos, 10,5x16,5 cm