Militaria

Zahl der Lose: 178

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. A tábor kertje. feliratozott / Garden in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x11 cm
17641.

Rufpreis:
8 000 HUF

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban. Vágóhíd. feliratozott / Slaughterhouse in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x10 cm
17642.

Rufpreis:
8 000 HUF

1939 Lengyelország megszállása miatt Magyarországra menekült lengyel tisztek Tarpán magyar katonákkal 4x6 cm
17643.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db I. világháborús fotólap: menetelő katonák, felrobbantott vasúti híd, 14x9 cm körül
17644.

Rufpreis:
1 800 HUF

1918 I. világháborús nehézlöveg, ágyú és lövedéke 3 db fotólap
17645.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

A Magyar Néphadsereg katonáit ábrázoló vegyes felvételek, össz. 18 db fotó, változó méretben és állapotban
17646.

Rufpreis:
2 000 HUF

1882 K. K. Artillerie Zeltenlager bei Ivajnska (Bosnien) / Osztrák-magyar tüzérségi tábor Ivanjska (ma Potkozarje, Banja Luka, Bosznia-Hercegovina) közelében, grafika nyomán készült, keményhátú fénynyomat, Alexander Landau (Banja Luka) műterméből, hátoldalán felületi sérülésekkel, foltos, 10,5x16,5 cm
17647.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1916-1918 Osztrák-magyar rohamcsapat, magas rangú tisztek szemlét tartanak, I. világháborús fotólap, 13,5x8,5 cm
17648.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

cca 1914 I. világháború, galíciai front lövészárkokkal, géppuskaállással, épületekkel, 4 db részben a hátoldalon feliratozott fotólap, 9x14 cm
17649.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1860-70 Katonatiszt portréja, keményhátú fotó J. Springer (Freiwaldau, Gräfenberg & Karlsbrunn) műterméből, 10,5x6,5 cm
17650.

Rufpreis:
4 000 HUF

1917 Román harctér, Sulla-völgy, osztrák-magyar katonák, feliratozott fotó, sarokhiánnyal, 9×12 cm
17651.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1870 Román huszár (rosiori) teljes alakos portréja, keményhátú fotó Jean Bielig (Bottusany) műterméből, foltos, 10,5×6,5 cm
17652.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF