Tétel

Katalognummer:

11738.
Beendet 471. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Utagawa Hiroshige. Famous Places in Kyoto ca 1920. Színezett fametszet, Jelzett a nyomaton, Üvegezett keretben. / Woodblock print 14x8,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras