Zemplényi M. Viktor (1894-?): Porcelán mokkás készlet csendélet. Olaj,... https://www.darabanth.com/de/471-Fernauktion/471.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zemplenyi-M-Viktor-1894-Porcelan-mokkas-keszlet-csendelet-Olaj-vaszon-Jelzett-Hatoldalan~II3100923
3100923
11137
471
30000
Beschreibung: Zemplényi M. Viktor (1894-?): Porcelán mokkás készlet csendélet. Olaj, vászon, Jelzett. Hátoldalán Szépművészeti Szalon Budapest Kassa bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. 50x58 cm