Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, által készített rajzok, össz. 18 db... https://www.darabanth.com/de/471-Fernauktion/471.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Varga-Matyas-1910-2002-grafikus-altal-keszitett-rajzok-ossz-18-db-Klf-technikak-papir-~II3177634
3177634
11083
471
Beschreibung: Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, által készített rajzok, össz. 18 db. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben.
: karap_norbert