4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Háromkirályok és tájképek (Mosdós, Szenna,), 1984-1996. Ceruza, tus, filctoll, papír, mindegyik jelzett. Lapméret: 30x42 cm. Háromkirályok apró lapszéli szakadással.