Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068363
11716
471
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): BUÉK 2003, szép karácsonyt, Szász Mara és Sándor. Fametszet, papír, jelzett, 13x9 cm
3069977
11717
471
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Szentesi Flórián. Fametszet, papír, jelzett, 14x9,5 cm
3035137
11718
471
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók (Stettner Béla, Gáborjánis Szabó Kálmán stb.): össz. 6 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf, méretekben 3073493
11719
471
400
Ex libris - small-graphics
1969-1971 3 db Kisgrafika értesítő 3049307
11720
471
Ex libris - small-graphics
3014379
11721
471
Ex libris - small-graphics
Kónya Sándor (1891-1976): Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm
2695059
11722
471
100
Ex libris - small-graphics
B. Koppány György: Boldog Újévet. Klisé, papír, jelzett, 10x8 cm 2667216
11723
471
100
Ex libris - small-graphics
Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libirs BUÉK 1938,Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2916905
11724
471
Ex libris - small-graphics
2916899
11725
471
Ex libris - small-graphics
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (176./500) példány.
3141991
11726
471
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): In memoriam Nagy Imre, 1956, H. P. Bongers ex libris. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 8x12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF