https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 560
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2964366
15681
471
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2494531
15682
471
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2328018
15683
471
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2820982
15684
471
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
Das Lot is nicht erreichbar
3119891
15685
471
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852400
15686
471
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
2057249
15687
471
0
900
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3186697
15688
471
0
3400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1925 Kertész Andor (később André Kertész) (1894-1985) magyar (később francia - amerikai) fotóművész felvétele (Párizsi forgalom), a néhai Fővárosi Fotó Vállalat (FŐFOTÓ) Váci utcai Fotógalériájának archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm 3186623
15689
471
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1938 Henri Cartier-Bresson (1908-2004) francia fotóriporter, fotóművész felvétele (Piknik), 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, a néhai Fotó újság archívumából, 15x21 cm 3186620
15690
471
0
2600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950 Vándor Géza (1898-1956) fotóművész hagyatékából fehérneműs reklámfotók, 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3186592
15691
471
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 ,,XX. századi modern Siva pihenője", 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3186573
15692
471
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
,,Szürreális nőideál az 1960-as évekből", 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse