https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 560

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
1
15681.

Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
1
15682.

Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
1
15683.

David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
1
15684.

Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
1
15685.

Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
1
15686.

cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
1
15687.

2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1925 Kertész Andor (később André Kertész) (1894-1985) magyar (később francia - amerikai) fotóművész felvétele (Párizsi forgalom), a néhai Fővárosi Fotó Vállalat (FŐFOTÓ) Váci utcai Fotógalériájának archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
1
15688.

cca 1925 Kertész Andor (később André Kertész) (1894-1985) magyar (később francia - amerikai) fotóművész felvétele (Párizsi forgalom), a néhai Fővárosi Fotó Vállalat (FŐFOTÓ) Váci utcai Fotógalériájának archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1938 Henri Cartier-Bresson (1908-2004) francia fotóriporter, fotóművész felvétele (Piknik), 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, a néhai Fotó újság archívumából, 15x21 cm
1
15689.

cca 1938 Henri Cartier-Bresson (1908-2004) francia fotóriporter, fotóművész felvétele (Piknik), 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, a néhai Fotó újság archívumából, 15x21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1950 Vándor Géza (1898-1956) fotóművész hagyatékából fehérneműs reklámfotók, 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
1
15690.

cca 1950 Vándor Géza (1898-1956) fotóművész hagyatékából fehérneműs reklámfotók, 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 ,,XX. századi modern Siva pihenője", 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm
1
15691.

cca 1930 ,,XX. századi modern Siva pihenője", 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
,,Szürreális nőideál az 1960-as évekből", 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm
1
15692.

,,Szürreális nőideál az 1960-as évekből", 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse