Foto

Zahl der Lose: 560

15663.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lucien Hervé (1910-2007): Árnyék és grafiti. Lucien Hervé francia - magyar származású fotós pecséttel jelzett fotóművészeti alkotása, 21x14,5 cm
15664.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kocsis István Tamás (1966-): Erdei fények (cím nélkül, El Camino?). Fotó, papír, jelzett, hátoldalán Kocsis István Tamás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben. 20×29 cm
15670.

Rufpreis:
4 000 HUF

2021 Molnár Marcell (1989-): Kiút a városból, (Budapest), fotó, hátoldalon feliratozva, 40×30 cm
15672.

Rufpreis:
1 600 HUF

2021 Baross Amália (1990-): Hajnal (Budapest, Halászbástya), fotó, hátoldalon feliratozva, 30,5×39,5 cm
15673.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1950 Csík Ferenc (1894-1984) soproni fotóművész: Régi korlát c. vintage alkotása. Pecséttel jelzett, nemzetközi fotókiállítás bélyegzőjével 30x40 cm
15674.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Havas avar), 12,3x17,3 cm
15675.

Rufpreis:
10 000 HUF

1943 (!) Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és általa feliratozott, datált, vintage fotóművészeti alkotása (Rucaöröm), 12x15 cm
15676.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotó (A bot végén), 15,7x11 cm
15677.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rév Miklós (1906-1998): Élet a budapesti utcán, feliratozott, fotó paszpartuban, 22×15 cm
15678.

Rufpreis:
1 600 HUF

Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
15679.

Rufpreis:
1 600 HUF

15680.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF