Foto Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2801543
15663
471
Photo
2938857
15664
471
Photo
Lucien Hervé (1910-2007): Árnyék és grafiti. Lucien Hervé francia - magyar származású fotós pecséttel jelzett fotóművészeti alkotása, 21x14,5 cm
3126969
15670
471
Photo
Kocsis István Tamás (1966-): Erdei fények (cím nélkül, El Camino?). Fotó, papír, jelzett, hátoldalán Kocsis István Tamás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben. 20×29 cm
2606174
15672
471
Photo
2021 Molnár Marcell (1989-): Kiút a városból, (Budapest), fotó, hátoldalon feliratozva, 40×30 cm 2579985
15673
471
Photo
2021 Baross Amália (1990-): Hajnal (Budapest, Halászbástya), fotó, hátoldalon feliratozva, 30,5×39,5 cm
3185669
15674
471
Photo
cca 1950 Csík Ferenc (1894-1984) soproni fotóművész: Régi korlát c. vintage alkotása. Pecséttel jelzett, nemzetközi fotókiállítás bélyegzőjével 30x40 cm 2184395
15675
471
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Havas avar), 12,3x17,3 cm
2054972
15676
471
Photo
1943 (!) Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és általa feliratozott, datált, vintage fotóművészeti alkotása (Rucaöröm), 12x15 cm
2176664
15677
471
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotó (A bot végén), 15,7x11 cm
2263509
15678
471
Photo
Rév Miklós (1906-1998): Élet a budapesti utcán, feliratozott, fotó paszpartuban, 22×15 cm 2849686
15679
471
Photo
Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
2797457
15680
471
4800
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF