Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 80

Siegmund Freud: Egy illuzió jövője. Dr. Schönberger István fordítása. Bp, 1945, Bibliotheca. Amatőr félvászon kötésben
20667.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. kissé laza
20668.

Rufpreis:
1 600 HUF

Johannes Schildhauer, Konrad Fritze, Walter Stark: Die Hanse.Berlin, 1985, VEB, német nyelven, kopott kartonált papírkötés.
20669.

Rufpreis:
1 600 HUF

20670.

Rufpreis:
2 800 HUF

20671.

Rufpreis:
1 000 HUF

Morus Tamás: Utopia. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára. XXI. kötet. Bp., 1910, Franklin, 1 t.+184 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20672.

Rufpreis:
1 600 HUF

Helikon Universitas - Politológia / Politológia, közgazdaságtan sorozat 3 kötete: Tölgyessy Péter: Elégedetlenségek egyensúlya.; Lengyel László: Pártházból palotába.; Kéri László - Petschnig Mária Zita: Még 24 évszak. Bp., 1998-2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
20673.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dankó Imre - Küllős Imola: Vallási néprajz III. Módszerek és történeti adatok. Tanulmánygyűjtemény. Bp., 1987, ELTE Folklore Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20674.

Rufpreis:
2 000 HUF

20675.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Az 1929-1933. évi világgazdasági válság hatása Magyarországon. Szerk.: Incze Miklós. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó, VI+526+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.
20676.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp, 1984, Kossuth. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói sérült szakadt papír védőborítóban.
20677.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db nemzetiségi témájú könyv: Tilkovszky Loránt: Hét évtized a magyarországi németek történetéből 1919-1989.; Nemzetiség és magyarság. Nemzetiségpolitika Magyarországon Trianontól napjainkig.; Zielbauer György: Adatok és tények a magyarországi németség történetéből (1945-1949).; Kővágó László: Nemzetiségek a mai Magyarországon. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20678.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF