19011.
Beendet 471. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1987, Európa. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papírtokban, a kísérőfüzet néhány lapja gyűrött.