20556.
Beendet 471. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Pulszky Ferenc: Az őstörténelmi leletekről Magyarországban. Népszerű Természettudományi Előadások Gyűjteménye 1-3. füzet. Pulszky Ferenc: Az őstörténelmi leletekről Magyarországban.; Klein Gyula: A rovarevő növényekről. Hat fametszetű ábrával; Lengyel Béla: A szénről és fontosabb vegyületeiről. Bp., 1876., K. M. Természettudományi Társulat, 24+39+39 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.