Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD

Beschreibung:

Dr. Szilasi Jakab: Czukrok, czukros anyagok és megvizsgálásuk. Kézikönyv czukorgyárak, kereskedelmi és gazdasági iskolák és chemiai laboratóriumok számára. Bp.,1892, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+180 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, Gyulafehérvár, Kovács B. Albert könyvkötészete, kissé kopott borítóval és gerinccel, címlap hiányzik és első két római szám. lap hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras