Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 65

Csallóközi-Gabler: Tavaszi hadjárat. Lovastúra elődeink nyomában. Jászberény, 1991, Lehel Hűtőgépgyár Nyomdája. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19803.

Rufpreis:
2 000 HUF

Világ Miklós: Magyarok. Partizántörténe. Debrecen, 1945. Debreceni Munkásszövetség. 31p. Kiadói papírborítóval Dedikált példány.
19804.

Rufpreis:
2 800 HUF

Katonák a volán mögött. + Határőrök. Bp., 1987-1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kopással.
19805.

Rufpreis:
1 000 HUF

Les as austro-hongrois de la Grande guerre, le front de l'Est. Les Combats du Ciel. Paris, 2001, DelPrado Editeurs. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
19806.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Viczián Antal: Meghaltak a Donnál. (Sebészként a háborúban). Bp., 1989, szerzői kiadás (Szombathely, Sylvester János-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, néhány helyen ragasztott, a fűzéstől részben elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.
19807.

Rufpreis:
1 400 HUF

2010 Miniature Arsenal Collection. Régi lőfegyverek miniatűr replikáit bemutató katalógus. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Orosz és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19808.

Rufpreis:
2 000 HUF

De Dunkerque au jour "J". Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Nagy-Britannia, é.n. (1945?), Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Francia nyelven. 102 p. Számos 2. világháborús fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
19809.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gyóni Géza: Rabságban. Utolsó versek. (1915-1917.) Bp., 1919., Athenaeum, 1 t.+160 p. Átkötött félvászon-kötés,
19810.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vanyó Tihamér dr.: Háború-idegek-lelkierő. Pannonhalma, 1944. 18p.
19811.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gróf Dohna-Schlodien Miklós: A "Möwe" kalandjai. Ford.: Holló Márton. Bp., 1916, Athenaeum, 100 p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
19812.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Péter; Bajor Péter: Requiem egy tábornokért. Legeza János élete, doni naplója és más feljegyzései. Bp., 2008. Mikes Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben, lapok egy része kissé hullámos.
19813.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db II. világháborúval foglalkozó angol nyelvű könyv
19814.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF