Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 383

Adriano Capelli: Lexicon Abbreviaturarum. Wörterbuch lateinischer und italienischer Abkürzungen, wie sie in Urkunden und Handschriften besonders des Mittelalters gebräuchlich sind, dargestellt in über 14000 Holzschnittzeichen. Lipcse, 1928, Weber. 2. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, hátsó szennylap feltehetően hiányzik, máskülönben jó állapotban..
19634.

Rufpreis:
1 800 HUF

19635.

Rufpreis:
1 400 HUF

19636.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sorban, Raoul: Fantasma imperiului Ungar si casa Europei. "Maghiaromania" in doctrina ungarismului. Bukarest, 1990, Globus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19637.

Rufpreis:
1 800 HUF

Románia Szocialista Köztársaság magyar és német nemzetiségű dolgozói tanácsainak plénumai. 1983. március 30-31. Bukarest, 1983, Politikai Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
19638.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bartis Ferenc: Rácsok között Romániában (Erdélyben éjfélkor virrad). A szerző, Bartis Ferenc (1936-2006) író, költő által DEDIKÁLT! Bp.,1988, Idegennyelvű Folyóiratkiadó Leányvállalat. Kiadói papírkötés.
19639.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Mindszenty bűnügy okmányai. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.
19640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. (Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel, hiányzó címlappal.
19641.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herczeg Ernő: Szarajevótól Genfig. Kémek, gyilkosok, diplomaták, hadvezérek, áldozatok. Cluj-Kolozsvár, 1930, Progesul. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, előzéklap szakadt, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
19642.

Rufpreis:
800 HUF

Czére Gyöngyvér: A koronás szépasszony. (Erzsébet magyar királyné). Kulcs Könyvek. Bp., 1989, Népszava. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19643.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bernáth Dezső: Cleopatra élete és uralkodása. Bp., 1901, Kilián Frigyes utóda, (Révai és Salamon-ny.), 8+229+3 p. + 1 t. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, az elülső tábla levált, a hátsó tábla erősen laza, a képtábla sérült, kijár, az elülső szennylap kijár, régi bélyegzésekkel, közte: "Erzsébet Népakadémia Kíméljük a Könyveket." Megviselt állapotban!
19644.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lytton Strachey: Queen Victoria. London, 1931, Chatto and Windus. Kiadói egészvászon kötés, angol nyelven.
19645.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF