Tétel

Rufpreis:

3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD

Beschreibung:

Vahot Sándor összes költeményei. Kiadta Vahot Imre. Pest, 1856, Gyurián József. VIII+199+3 p. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel, előzéklapon Rádl Ödön (1848-1916) író, ügyvéd, a Petőfi Társaság tagjának névbejegyzésével, címlapon Szigligeti Társaság Nagyvárad régi bélyegzőjével, helyenként foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras