Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Trine, Ralph Waldo: In Harmonie mit dem Unendlichen. Autorisierte Übersetzung aus dem Amerikanischen von Max Christlieb. Stuttgart, 1916. Verlag von J. Engelhorns Nachf. (Druck der Union Deutsche Verlagsgesellschaft). XII + 224 + [2] p. Ralph Waldo Trine (1866-1958) amerikai okkult író megvilágosodást, tökéletes békét, a látnokká válás módozatait, illetve a vallások univerzális lényegéről szóló értekezése először 1897-ben jelent meg ,,In Tune with the Infinite" címmel (A Végtelennel összhangban) címmel. A könyv első német kiadása 1905-ben látott napvilágot. Oldalszámozáson belül szecessziós könyvdíszekkel, néhány oldalon aláhúzások, német nyelvű széljegyzetek. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk