Gläser Zahl der Lose: 281
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3166938
12376
470
Glass-objects
2 db régi üveg: Müller Testvérek R.T. Korona kékítő, anyagában színezett, kissé sérült címkével, m: 13,5 cm + Kézi készítésű, csőrös kiöntővel ellátott üveg, m: 19 cm
3151830
12377
470
Glass-objects
Reijmyre svéd design dekantáló. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3161407
12378
470
Glass-objects
Kristály váza, Jelzés nélkül, kis kopással, m: 25,5 cm
3161886
12379
470
3200
Glass-objects
Mid-century design olajégő. Jellzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
3161977
12380
470
3200
Glass-objects
Karcag Berekfürdői kúp alakú krakléüveg asztaldísz. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 24,5 cm
3158971
12381
470
Glass-objects
Murano kétrétegű kancsóváza. Hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 vm
3158974
12382
470
Glass-objects
Kristályváza, borostyán színnel pácolva, kis kopással, d: 12,5 cm, m: 16,5 cm
3158978
12383
470
Glass-objects
Üveg petróleumlámpa, kis pattanásokkal, m: 26 cm 3159741
12384
470
Glass-objects
Murano anyagában színezett váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24 cm
3159739
12385
470
Glass-objects
Királykék üvegváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
3168305
12386
470
2200
Glass-objects
Nagy, lila hamutál. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan d: 16 cm
3168299
12387
470
Glass-objects
Lila hutaüveg váza. Anyagában színezett, hibátlan 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF