Gläser

Zahl der Lose: 281

Leonardo dísztál, 42x37 cm
12364.

Leonardo dísztál, 42x37 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro üvegváza. Jelzés nélkül, m: 30 cm
12365.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Krémesen színezett hutaüveg váza, kopott, m: 13 cm
12366.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Murano üveghal, h: 27 cm
12367.

Murano üveghal, h: 27 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Bohemia cseh kristály váza. Jelzés nélkül, m: 19 cm
12368.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Antik csiszolt üvegpalack dugóval. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm
12369.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kék üvegváza, köszörült mintával, jelzés nélkül, kis kopással, m: 27,5 cm
12370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik festett lámpabúra, eredeti foglalattal, d: 25 cm
12371.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, körbehúzott száldíszítéssel körbevett beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen lapokra fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, lepattanásokkal, m: 8,5 cm
12372.

Rufpreis:
2 400 HUF

Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, csepp üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, belső réteghibákkal, m: 8,5 cm
12373.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 darab antik kiskancsó, egyik javítással, m: 11-12 cm
12374.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kétágú üveg gyertyatartó. Jelzés nélkül, kis kopással, 21x19 cm
12375.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF