31519.
Beendet 470. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
DN "A tehetségért / Dr. Baja Ferenc programja - Megoldás a mindennapok gondjaira - Biztonságot a családnak" aranyozott bronz reklám zseton (20,5mm) T:UNC,AU kopott aranyozás