https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 108
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2619770
31618
470
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
3179485
31620
470
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1959. "Néphadsereg Bajnokság" egyoldalas bronz díjplakett, hátoldalán "1959. évi heő. tiszti I. labdarúgó bajnokcsapat" gravírozással, eredeti tokban (50x59mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968215
31621
470
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "Edzett ifjúságért" műgyantás, festett Al kitűző (32mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2832159
31622
470
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért" zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások
Das Lot is nicht erreichbar
2827976
31623
470
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2928632
31624
470
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1965. "Universiade Budapest" műgyantás fém jelvény (20x15mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2965732
31625
470
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1966. "Pénzverő SE - 1966 - Jó munkáért" aranyozott fém érdemérem (59x59mm) márvány talapzaton (120x105x30mm) T:AU 2830119
31626
470
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2805199
31627
470
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970. "Népsport" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:1- tok belsejében a szivacs foszlott
Das Lot is nicht erreichbar
2832046
31628
470
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970 k. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2910823
31629
470
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" bronz emlékplakett (70mm) + "Magasabb Egység Bajnokság" bronzozott Al plakett, "SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS NEHÉZSULY III." bronzozott fém díjplakett (70mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2619672
31630
470
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse