Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 75

Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
12625.

Rufpreis:
5 000 HUF

Czinder Antal (1937-): Elegáns hölgy. Terrakotta, 1986, jelzett, kis kopással, m: 33 cm
12626.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ikarosz. Spiáter szobor 40 cm
12627.

Ikarosz. Spiáter szobor 40 cm

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Nagy István János (1938-): Táncoló lányok, bronz. 27x22 cm
12628.

Rufpreis:
12 000 HUF

Afrikai faragott fa szobor 58 cm
12629.

Rufpreis:
6 000 HUF

Három bölcs majom faragott keményfa szobor. 37 cm
12630.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ács József (1931-2023): Vadászat. Öntött bronz, jelzett, kopással, 19x33 cm
12631.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hegedülő lányka szobra. Fonderia Lancini Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzett 27 cm
12632.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12633.

Rufpreis:
5 000 HUF

12634.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
12635.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lóra támadó oroszlán. Faragott és pácolt fa, cca 19. sz. vége, Nyugat-Európa, kopással, m: 27,5 cm
12636.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF