Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012912
12625
470
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
3123494
12626
470
24000
Czinder Antal (1937-): Elegáns hölgy. Terrakotta, 1986, jelzett, kis kopással, m: 33 cm
3168290
12627
470
4800
Ikarosz. Spiáter szobor 40 cm 3168278
12628
470
Nagy István János (1938-): Táncoló lányok, bronz. 27x22 cm
3165302
12629
470
Afrikai faragott fa szobor 58 cm
3166819
12630
470
Három bölcs majom faragott keményfa szobor. 37 cm 3162553
12631
470
14000
Ács József (1931-2023): Vadászat. Öntött bronz, jelzett, kopással, 19x33 cm 3162880
12632
470
28000
Hegedülő lányka szobra. Fonderia Lancini Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzett 27 cm 3161901
12633
470
3160854
12634
470
36000
3162909
12635
470
Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
3161274
12636
470
Lóra támadó oroszlán. Faragott és pácolt fa, cca 19. sz. vége, Nyugat-Európa, kopással, m: 27,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF