https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 75
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3168287
12612
470
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kopcsányi Ottó (1933-): Napisten Bronz plasztika. címkével jelzett 12x6,5 cm Fa keretben 24x18 cm 3123486
12613
470
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Sződy Szilárd (1878-1939): Férfi büszt. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m: 15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2864544
12614
470
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, kopott, 34x34 cm 2735756
12615
470
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2651669
12616
470
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2854818
12617
470
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
1993 Mao Ce-tung szobor, jó állapotban, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914500
12618
470
0
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ágaskodó ló figura, tömör bronz, tüziaranyozott, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2928496
12619
470
0
14000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szilaj ló. Patinázott fém szobor, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926921
12621
470
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Páva. Bronzírozott fém. Nagy méretű figura, hátán zárható üreg. Egyik tolla letörött 54 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025694
12622
470
0
4400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023289
12623
470
0
14000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023170
12624
470
0
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse