Tétel

Katalognummer:

17373.
Beendet 470. Fernauktion
Judaica

Rufpreis:

11 000 HUF

Beschreibung:

Régi tálesz/tálit imasál, sérülésekkel, 28x169 cm. + Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Benne vagyon minden imádság és áhitatos elmélkedés, melyeket a zsinagóga számára elfogadtak. I. köt.: Ros-hassonó-ünnep első napjára. Magyarra ford.: Schön József. Bécs, 1902, Schlesinger Jos, 2+256+16 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, lapok sarkain hajtásnyomokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert