cca XIX. sz. utolsó harmada/vége Antik oszlop - figura rajzok, nyomato... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000014/cca-XIX-sz-utolso-harmadavege-Antik-oszlop-figura-rajzok-nyomatok-rajtuk-jegyzetekkel-~II3184089
3184089
17994
470
Printed Materials
Beschreibung: cca XIX. sz. utolsó harmada/vége Antik oszlop - figura rajzok, nyomatok, rajtuk jegyzetekkel, kopott, sérült táblákkal, 38 t.
: karap_norbert