Tétel

Katalognummer:

18063.
Beendet 470. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

1927-1928 Ifjuság és Élet III. évf. 1-20. sz., 1927. szeptember - 1928. június, benne Temesi (Temesy) Győző: A csejennek romlása c. indián történet (először ebben a folyóiratban, részletekben közölve jelent meg) és egyéb érdekes írások. Modern félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült, javított lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel. + 1937-1938 Ifjú Évek XVI. évf. 1-10. sz., 1937. szeptember - 1938. június. Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, egy-két sérült lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg