cca 19. sz. vége, Fémszálakkal szőtt keleti díszterítő. Sérüléssel, ki... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500009/cca-19-sz-vege-Femszalakkal-szott-keleti-diszterito-Serulessel-kiegeszitessel-102x75-cm~II3178990
3178990
12518
470
Antique
Beschreibung: cca 19. sz. vége, Fémszálakkal szőtt keleti díszterítő. Sérüléssel, kiegészítéssel, 102x75 cm
: nagy_andras