10991.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
de Varinkov (Comtesse de Varinkov?) jelzéssel XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 31,5x63,5 cm.