11101.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Rónay M jelzéssel, XX. sz. eleje: Részlet a Zemplén vármegyei Bocskai kastélyból. Olaj, vászon. Apró sérülésekkel. 36x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.