11233.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel, távol-keleti alkotó: Táj és kismadár ágon. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben. 8,5x15,5 és 15x8,5 cm