11148.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő alkotása: Hazafelé. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült a keretben. 60×80 cm