11237.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele-közepe: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x54,5 cm