11220.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 16x24 cm.