11214.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,75 EUR, 29,69 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színek varázsa. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé hullámos. Paszpartu széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 60x45 cm