11250.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő, Gillebeje, Dánia, 1993. Akvarell, papír. Üvegezett alumíniumkeretben, 35×25 cm