11048.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
K. S. Th. jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó park. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben, 24x34,5 cm