10973.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Cigarettázó fiú portréja. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40,5x30 cm