10985.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
130,08 EUR, 150,00 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Kastély a sziklákon (romantikus táj). Olaj, vászon, kissé sérült, dublírozott. 54×68 cm. Dekoratív fakeretben.