10978.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista férfi portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm