11292.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül: Kisfiú csecsemőkori portréja, 1903. Olaj, fotó, papír, sérült dekoratív, üvegeztett fakeretben, 37x,5x48 cm.