11146.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Ismeretlen jelzéssel: Vaszilij Blazsennij székesegyház. Tus, akvarell, papír, üvegezett keretben, 22x17 cm