Hollós jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, kartonon. 11,5x19 cm. Dek... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500003/Hollos-jelzessel-Utcareszlet-Olaj-vaszon-kartonon-11-5x19-cm-Dekorativ-kisse-serult~II3180210
3180210
11079
470
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Hollós jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, kartonon. 11,5x19 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
: karap_norbert