11219.
Beendet 470. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Jövés-menés. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36,5x27 cm.